Jak se k nám dostanete

Bitva Rogar – skrytá hrozba


 

Chcete se přijet podívat na bitvu, ale nevíte, kudy se k nám dostanete?

 

Vážení účastníci, diváci i naši fanoušci,
s lítostí bychom Vás chtěli informovat, že náš historický festival a bitvu Rogar již nebudeme pořádat na obvyklém místě. Ne že bychom nechtěli, ale majitel louky nám již nechce tyto pozemky pronajmout a tak jsme momentálně bez místa, kde bychom se mohli „usídlit“.
Avšak zatím nezoufejte – plně se soustředíme na hledání nového místa, které by se nám líbilo a zároveň nám ho chtěl majitel půjčit ( a stejně jako při hledání původního místa zjištujeme, že zkloubit tyto dvě podmínky jsou téměř nemožné……) jezdíme po loukách, jednáme s majiteli i starosty obcí v Benešovském kraji, zjišťujeme co a jak….

Zároveň si říkáme, jaká je to ironie – ve scénáři jsme při minulém ročníku „zabili“ Rogara a teď vše přebírá jeho syn – nu snad bude příběh jeho syna začínat a pokračovat na novém místě a to nám třebas otevře i nové možnosti programu atd.

Pokud se vše podaří dohodnout a sehnat vhodný pozemek, plánujeme Rogar pořádat v klasickém termínu třetího víkendu měsíce srpna tj.17.08 -18.08 2019, takže si na tento termín nic neplánujte 

Vážíme si Vaší podpory, kterou ve Vás máme a budeme moc rádi za každou výpomoc či informaci vedoucí k „dopadení“ nového místa